Acest anunt a expirat la data: 17.08.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de recrutare cu comision 20% din primul salariu recruteaza pentru o familie cu o bebelusa de 2 saptamani o bona: tanara, cu experienta min 1 an si recomandare, disponibila pentru vacante si in weekenduri, program flexibil, in medie 10 ore/ zi. Educata, avantaj studii superioare, lb. engleza, cursuri de ingrijire bebelusi. Sa fie din Bucuresti, fara obligatii, vesela,contract pe 3 ani. Urgent! Carmen

Cerinte

Firma de recrutare cu comision 20% din primul salariu recruteaza pentru o familie cu o bebelusa de 2 saptamani o bona: tanara, cu experienta min 1 an si recomandare, disponibila pentru vacante si in weekenduri, program flexibil, in medie 10 ore/ zi. Educata, avantaj studii superioare, lb. engleza, cursuri de ingrijire bebelusi. Sa fie din Bucuresti, fara obligatii, vesela,contract pe 3 ani. Urgent! Carmen

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja

Joburi similare