Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa lucrezi in Anglia? Ai cunostinte de limba engleza? Euro Staff Solution iti ofera solutia potrivita prin programele de ingrijire a copiilor la familii gazda din Anglia. Selectam Au Pair/Bona pentru o familie cu 3 copii (6, 4 si 2 ani) din Gloucestershire, Anglia. Salariul este de 150 Lire sterline/saptamana. Responsabilitati: - ingrijirea si supravegherea copiilor, intretinerea curateniei in camera si la locul de joaca. - activitatea de a stimula copiii, de a desfasura jocuri corespunzatoare varstei acestora. - menaj usor in casa o data pe saptamana. Mentionam ca familia are 2 caini pe care Bona va trebui sa ii scoata la plimbare. Program de lucru: 40-50 ore/saptamana, 5 zile/saptamana Programele de Mother Help/Au Pair sunt extrem de cautate, deoarece le ofera femeilor posibilitatea de a fi plasate in cadrul unor familii din Anglia intr-un timp scurt, nefiind necesar sa aiba experienta in ingrijirea copiilor. Avantaje: - Cazarea si masa asigurate GRATUIT in cadrul familiei gazda (Bona va locui intr-o casa in gradina familiei, casa ce dispune de bucatarie si baie, acces la internet); - Bona va dispune de masina; - Remuneratie de 150 lire sterline/saptamana (remuneratia se plateste saptamanal); - Plecare rapida.

Cerinte

Se cere: - cunoasterea limbii engleze la nivel bun; - experienta in ingrijirea copiilor constituie avantaj la selectie; - permis de conducere categoria B; - flexibilitate, adaptabilitate la medii diverse, fidelitate, rabdare, un spirit de observatie fin, cat si maniere placute si civilizate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja