Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca SRL. recruteaza bone pentru Anglia Avantaje: Salarizare: 120-200 lire/saptamana • Plecari rapide • Banii castigati se pot economisii intrucat cazarea si mancarea sunt asigurate • Nu este obligatorie experienta sau sa ai permis de conducere • Cunostinte de limba Engleza la un nivel Incepator ( minim conversational) Responsabilitati: • Ingrijirea si supravegherea copiilor • Trezirea copiilor dimineata si pregatirea copiilor de mers la scoala • Insotirea copiilor cand merg la scoala sau daca au diverse activitati extrascolare • Ridicarea copiilor de la scoala • Intretinerea curateniei in camerele copiilor si la locul de joaca • Mentinerea curateniei in casa in care lucreaza si locuieste • Spalarea si calcarea hainelor copiilor • Pregatirea meselor cand copiii trebuie sa manace • Pregatirea copiilor de culcare Pentru aceasta oferta comisionul se retrage din salariu!

Cerinte

Cerinte: - Cazier curat - Stare de sanatate foarte buna - Varsta minima 18 ani si varsta maxima 55 ani - Nefumatoare - Persoana iubitoare de copii - Persoana rabdatoare

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja