Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Vrei sa lucrezi in Anglia? Studline iti ofera solutia potrivita prin programele de ingrijire a copiilor la familii gazda din UK! Selectam URGENT Bone pentru diferite familii din Anglia. Salariile sunt de pana la 1200 Lire sterline/luna. Responsabilitati: - ingrijirea si supravegherea copiilor, - intretinerea curateniei in camera si la locul de joaca al acestora. In baza unui acord comun, Bona poate acorda ajutor in cadrul gospodariei, constand intr-un menaj usor, ajutor la pregatirea meselor etc. Avantaje: - Castiguri de pana la 1200 lire sterline/luna; - Cazarea si mesele asigurate GRATUIT de familia gazda; - O experienta extraordinara care oferă şansa candidatilor de a se familiariza cu specificul cultural al Marii Britanii şi al zonei în care vor locui; - Plecare rapida; - Sprijin din partea companiei pentru efectuarea dosarului de acceptare, precum si suport in organizarea plecarii.

Cerinte

Cerinte: - cunoasterea limbii engleze la nivel bun/foarte bun; - cazier curat; - experienta in ingrijirea copiilor constituie avantaj la selectie. O persoana iubitoare, afectuoasa, calma si cu simt mare de raspundere, cu abilitati bune de comunicare este profilul cautat de familie.

20 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai