Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa lucrezi in Anglia? Studline iti ofera solutia potrivita prin programele de ingrijire a copiilor la familii gazda din UK! Selectam URGENT Bone pentru diferite familii din Anglia. Salariile sunt de pana la 1200 Lire sterline/luna. Responsabilitati: - ingrijirea si supravegherea copiilor, - intretinerea curateniei in camera si la locul de joaca al acestora. In baza unui acord comun, Bona poate acorda ajutor in cadrul gospodariei, constand intr-un menaj usor, ajutor la pregatirea meselor etc. Avantaje: - Castiguri de pana la 1200 lire sterline/luna; - Cazarea si mesele asigurate GRATUIT de familia gazda; - O experienta extraordinara care oferă şansa candidatilor de a se familiariza cu specificul cultural al Marii Britanii şi al zonei în care vor locui; - Plecare rapida; - Sprijin din partea companiei pentru efectuarea dosarului de acceptare, precum si suport in organizarea plecarii.

Cerinte

Cerinte: - cunoasterea limbii engleze la nivel bun/foarte bun; - cazier curat; - experienta in ingrijirea copiilor constituie avantaj la selectie. O persoana iubitoare, afectuoasa, calma si cu simt mare de raspundere, cu abilitati bune de comunicare este profilul cautat de familie.

20 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja