Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Recrutăm Bone-Menajere în Anglia, Irlanda și Scoția! Salariul: - este cuprins între 130 – 150 lire/săptămână pentru nevorbitorii de limba engleză, în funcţie de numărul de copii şi veţi mai primi 5 lire în plus la salariu, dacă aveţi permis de conducere. - este cuprins între 150 lire – 170 lire/ săptămână pentru vorbitorii de limba engleză şi cuprins între 180 lire - 200 lire, în funcţie de numărul de copii, pentru persoanele vorbitoare de limba engleză, care au permis de conducere. Se asigură Curs de instruire, costul lui fiind de 109,99 lire (poate fi achitat şi după angajare). Cursul se poate face şi online, în limba română. Cazarea Pentru oferta de live-in, cazarea şi mâncarea sunt asigurate în casa familia pentru care veţi lucra. Pentru oferta de live – out, cazarea este în afara casei familiei pentru care veţi lucra. Dacă o persoană nu este compatibilă cu familia, este important să ştiţi că vi se va asigura o altă familie pentru care să lucraţi.

Cerinte

- Limba engleză nu este obligatorie, însă reprezintă avantaj; - Cetăţenie română - Permisul de conducere categoria B reprezintă un avantaj - Experiența în îngijirea copiilor nu este obligatorie, însă reprezintă un avantaj - Responsabilitate - Seriozitate - Adaptabilitate - Sociabilitate

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai