Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Baby Smile Agency recruteaza personal babysitter pentru familii din Marea Britanie. Beneficii: • Remuneraţie substanţială cu plata săptămânală; • Cazare gratuită şi acces la toate facilităţile; • Mese gratuite; • Se poate însoţi familia gazdă în excursii; • Participare la cursuri specializate de limba engleză; • Nu se plăteşte NIMIC ÎNAINTE şi nu există taxe ascunse.

Cerinte

Cerinte: - Să fiţi o persoană serioasă; - Vârsta între 18 şi 60 de ani; - Disponibilitate pentru un program de muncă flexibil în Marea Britanie, în care este nevoie de sensibilitate şi calm; - Cunoştinţe minime de limba engleză; - Să iubiţi copiii; - Experienţa în acest domeniu reprezintă un avantaj; - Să nu aveţi antecedente penale; - Să aveţi o stare de sănătate foarte bună. Responsabilităţi: - De a supraveghea copiii şi de a-i însoţi la grădiniţă/şcoală, de a-i hrăni, de a vă juca cu ei; - De a face menaj uşor în casă.

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja