Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam BONE pentru familii din Anglia sau Irlanda. Avantaje: - Contract de colaborare pe min. 6 luni, familiile prefera pe 1 an - Plecari rapide - Banii castigati se pot economisii intrucat cazarea si mancarea sunt asigurate - Nu este obligatorie experienta, sa vorbesti limba engleza sau sa ai permis de conducere - Salarizarea - intre 120-200 LIRE (720-1200 RON) / saptamana (remuneratia se plateste saptamanal si difera in functie de experienta candidatului, nivelul limbii engleze si daca are sau nu permis de conducere) - Sunt posibile si cresterile salariale dupa o perioada de lucru.

Cerinte

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja