Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru, distribuitor la nivel national de produse FMCG, cauta pentru punctul de lucru din Cluj o persoana energica, motivata, si cu bune abilitati de coordonare a angajatilor din subordine, pentru functia de Branch Manager. Responsabilitati: - Coordonarea punctului de lucru Cluj; - Impartirea responsabilitatilor pentru atingerea obiectivelor; - Realizarea targetului in vanzari; - Coordonarea echipei de vanzari; - Urmarirea incasarilor; - Realizarea proceselui de recrutare pentru marirea echipei si/sau inlocuiri; - Crearea unei echipe puternice si motivarea acesteia pentru rezultate semnificative.

Cerinte

Cerinte: - Experienta in domeniul distributiei constituie avantaj; - Abilitati de coordonare a echipei; - Disponibilitate pentru vanzare directa, iesire in teren; - Abilitati de comunicare, negociere, - Persoana independenta, cu abilitati de creare a unei echipe; - Persoana de incredere, responsabila de propriile activitati si cele ale echipei; - Studii superioare/medii; - Limba engleza nivel mediu; - Permis categoria B. Oferta: - Pachet salarial atractiv; - Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o pozitie de management.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja