Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Beneficii: Salariu fix, lunar+variabil Mediu de lucru dinamic Criterii de selectie: -minim 5 ani pe o pozitie similara -foarte bun organizator, gospodar, abilitate de a crea coeziune intre oameni -limba engleza la nivel mediu -capacitate de analiza si control -cunostinte de logistica, distributie, , administrativ, financiar

Cerinte

-asigurarea tuturor resurselor necesare astfel incat activitatea filialei pe care o conduce sa se desfasoare in conditii optime -o foarte buna cunoastere a regiunii (competitie, potential piata) -coordonarea activitatii tuturor oamenilor aferenti filialei respective -responsabilitatea atingerii targetului de vanzare al filialei -responsabilitate asupra intregului proces aferent vanzarii(logistica, vanzare, distributie, HR) -gestionarea tuturor instrumentelor de plata primite de la clienti -controlul operatiunii de incasare a creantelor

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai