Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii: -mediu de lucrut placut si motivant; -pachet salarial competitiv; -bonuri de masa; Descrierea companiei: Agentie de publicitate care ofera solutii complete , necesare pentru dezvoltarea afacerilor clientilor;

Cerinte

Creativitate, abilitati de lucru in echipa, sociabil, simt artistic dezvoltat, implicare; - Viteza de lucru - Studii superioare tehnice (un avantaj) - Experienţă în domeniul graficii, designer grafic /DTP ; - Cunostinte de design, fonturi si machetare necesare transpunerii propunerii de creatie intr-un document pentru tipar; - Abilitati de corectie a culorilor si retus; - Utilizarea foarte buna a pachetelor de grafica Adobe Design Standard si Corel Draw pentru procesare imagine, vectorizare, prelucrare imagine. -Cunostinte foarte bune de comunicare vizuala (compozitie, cromatica, echilibru); - Cunostinte grafica vectoriala, prelucrare imagini, layout, machetare & DTP; - Prezentare portofoliu de lucrari (avantaj) -experienta in domeniu ( carti de vizita, afise, flyere, design de site -cel putin 1 an)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja