Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti pasionat de vanzari , dar mai ales te atrage acest domeniu al imobiliarelor? Atunci aceasta poate fi provocarea de care ai nevoie! Smart HR asista clientul , companie cu cea mai mare ascensiune in ultimii ani de pe piata imobiliarelor in gasirea candidatului potrivit. Responsabilități: - relaționare cu ceilalți pentru încheierea cu succes a proiectelor; - promovarea serviciilor companiei; - promovarea imaginii companiei; - crearea, susţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii; - preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare sau închiriere; - consilierea şi reprezentarea proprietarilor în procesul de vanzare sau închiriere; - consultanţă imobiliară, asistenţă şi negociere în cadrul tranzacţiilor imobiliare.

Cerinte

Candidatul Ideal: - bune abilități de negociere; - responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv; - persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat; - deschisă către lucrul în echipă; - experienţa în domeniul vânzărilor - 2 ani minim; - limba engleza - avantaj; - cunostinte PC: Microsoft Office, Internet Explorer; - deține competențe cheie în relaționarea cu clienții. Beneficii: - program de lucru flexibil; - mașină de servici; - salariu motivant; - posibilitati de promovare si dezvoltare profesională.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja