Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti sa faci parte dintr-o Companie Romano-Canadiana, respectata in piata imobiliara, sa ai o activitate dinamica cu oportunitati de dezvoltare a carierei si personale? Cautam colegi energici, pentru cele doua sedii din Bucuresti,dornici sa-si dezvolte o cariera soliba in domeniul imobiliar, alaturi de o echipa deosebita, cu exeprienta realizata atat national cat si international, in tranzactionare, investitii si dezvoltare imobiliara. Daca esti o persoana activa, iti plac oamenii, casele si vanzarile, iti doresti sa ai o activitate dinamica, flexibila si profitabila, astept cu interes CV-ul tau

Cerinte

- Contactarea directa a potentialilor clienti in vederea formarii unui portofoliu propriu; - Contactarea portofoliului existent in companie; - Capacitatea de a negocia, obtine informatii si dezvolta relatii cu clientii Companiei; - Asigurarea de asistenta in tranzactionare; Candidatul ideal trebuie sa-i placa vanzarile, sa fie activ, motivat, sa aiba atitudine, increzator in propria persoana, receptiv, sa se poata adapta usor in toate situatiile indiferent de intensitatea acestora, integrarea rapida in cadrul echipei existenta.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja