Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NUMARUL 1 la vanzarea de RCA la nivel national! Companie de brokeraj cu peste 5.000 de colaboratori in toata tara, va oferim posibilitatea sa deveniti broker autorizat in asigurari. Investitia Dumneavoastra este minima iar posibilitatile de castig sunt functie de implicarea dvs. Reforma asigurarilor in sanatate care va incepe cat de curand, reprezinta o oportunitate de castig substantial intr-o perioada relativ scurta de timp. Tipuri de produse intermediate: - asigurari non-viata (RCA, CASCO, locuinte, CMR, ROT, medicale de calatorie in strainatate, etc.) - asigurari viata (de accident, de sanatate, de grup, etc.) - pensii facultative; - pensii obligatorii; - despagubiri victime rutiere. Se incheie contract de mandat cu societatea mama. Pregatire in cadrul companiei, online sau fata-in-fata. Mod de lucru legal cu autorizare de la ASF. Nu exista norma (target) de munca. Castigi cat vrei! Exista un sistem de avansare; Comisioane atractive functie de implicarea personala si de marimea echipei active.

Cerinte

= identificarea si abordarea potentialilor clienti; = aflarea nevoilor de asigurare ale clientilor; = gasirea celei mai potrivite solutii de asigurare functie de nevoile descoperite; = etica, seriozitate si corectitudine (Sa dormi linistit noaptea!) = acces la internet; = multifunctionala (imprimanta, scaner, copiator).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja