Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru din Franta 1 Brutar. Candidatul ce va ocupa aceasta pozitie va avea urmatoarele responsabilitati: -receptia, depozitarea, pregatirea si dozarea materiilor prime si a materialelor necesare produselor de panificatie; -producerea diferitelor aluaturi si mixturi conform retetei de productie; -urmarirea fermentarii si prelucrarii aluatului; -framantarea aluatului; -executarea coacerii produselor de panificatie. Beneficii: -salarizare 1500 euro/luna brut; -transportul si cazarea sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta profesionala in domeniu atat in tara cat si in strainatate; -cunostinte la nivel mediu-conversational de limba franceza si italiana/engleza; -persoana autonoma, rapida si cu rezistenta la temperaturi mari.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja