Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -HR.Agency recruteaza candidati calificati pe meseria de brutari. Locurile de munca se vor desfasura in Pegia Area ,Cipru. Se incheie contract de munca pe perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire si se asigura asigurare medicala. Angajatorul ofera cazarea gratuita pentru primele 3 luni , dupa care va oferi suport in privinta cazarii. Salariul oferit de catre angajator este de 900 de euro , platibili la fiecare sfarsit de luna lucrata. Program de lucru : Se vor lucra in ture de noapte a cate 8 ore pe zi , 6 zile pe saptamana, o zi va fi libera pentru odihna . Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv si poza (full body) pe una din adresele de e-mail a societatii.

Cerinte

-Varsta cuprinsa intre 20 si 50 de ani; -Experienta de munca anterioara pe un post similar ; -Cunostinte de limba engleza sau greaca sunt necesare; -Stare de sanatate buna; -Acceptarea conditiilor oferite de catre recrutor;

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja