Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Locul de munca: Bruksela Descrierea postului: • Munca intr-o firma ce se ocupa cu producerea pizzei. • Efectuarea manuala a aluatului pentru pizza. • Aplicarea formie aluatului si punerea lui in cuptor. Cerinte: • Cunostinte comunicative a limbii engleze sau franceze. • Experienta pe un post similar. • Acuratețea, angajament și disponibilitatea de a munci. Oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit in totalitate echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea achitarii avansurilor in prima luna de angajare. • Consultanta de la distanta pe toata drata proiectului. • Returnarea costurilor de amortizare si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca. • Garantate 38 ore de munca pe saptamana (posibilitatea orelor suplimentare si munca in zilele de sambata). • Imbracaminte si echipament pentru munca. • Ajutor in organizarea plecarii spre Belgia.

Cerinte

Locul de munca: Bruksela Cerinte: • Cunostinte comunicative a limbii engleze sau franceze. • Experienta pe un post similar. • Acuratețea, angajament și disponibilitatea de a munci. Oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit in totalitate echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea achitarii avansurilor in prima luna de angajare. • Consultanta de la distanta pe toata drata proiectului. • Returnarea costurilor de amortizare si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca. • Garantate 38 ore de munca pe saptamana (posibilitatea orelor suplimentare si munca in zilele de sambata). • Imbracaminte si echipament pentru munca. • Ajutor in organizarea plecarii spre Belgia.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza, Franceza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai