Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Descrierea jobului - Dozeaza materiile prime si materialele conform retetelor afisate pentru fiecare tip de produs; - Deserveste cantarul divizor de aluat, verifica greutatea bucatilor de aluat si regleaza cantarul divizor de cate ori este nevoie; - Aseaza si urmareste asezarea corecta a bucatilor de aluat pe benzile dospitoarelor; - Framanta aluaturi de consistenta corespunzatoare, respectind timpii de framantare si temperaturile finale la aluaturi conform retetei de fabricatie; - Efectueaza inregistrari conform fisei postului; - Participa la instruirile organizate de catre companie. Beneficii: Pachet salarial competitiv – tichete de masa, sporuri, ajutoare financiare pentru evenimente deosebite Posibilitatea de dezvoltare la locul de munca

Cerinte

- Studii: minim scoala profesionala de specialitate, scoala profesionala in domeniul industriei alimentare sau curs de calificare; - Experienta in munca minim 1 an; - Disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi; - Dorinta de dezvoltare la locul de munca.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja