Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza 2 BRUTARI FRAMANTATORI pentru unul din clientii sai, o companie lider pe piata romaneasca a produselor de morarit si panificatie. LOCATIE: Zona RAHOVA PROGRAM: Ture 12/12 si 12/48 • 21:00 - 09:00 • 09:00 - 21:00 Responsabilitati: • Respecta retetele de fabricatie si procesul tehnologic stabilit; • Face selectii de dozare retete de la panourile de comanda; • Respecta regimul tehnologic stabilit pentru operatiile de dozare, framantare si fermentare la cuva (daca este cazul); • Raspunde de operatia de framantare propriu-zisa si de programarea si respectarea timpul de malaxare, a temperaturii apei si urmareste realizarea omogenizarii componenentelor si calitatea aluatului rezultat. • Recunoaste din punct de vedere senzorial finalul framantarii. • Colaboreaza cu personalul ce deserveste fazele urmatoare din procesul tehnologic; • Supravegheaza functionarea corespunzatoare a tuturor utilajelor din aria deservita (malaxoare, cuve de aluat, mixere, instalatii de glazurare sau dozare, etc).

Cerinte

Cerinte: • Experienta pe un post similar cel putin 1 an; • Rersoana serioasa, responsabila; • Atentie la detalii si rezistenta la lucrul in picioare. Beneficii: • Salariu fix; • Bonuri de masa; • Prima de productie; • Contract pe perioada nedeterminata.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja