Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Pentru clientul său din orașul Zedelgem, Belgia, echipa Absolute Jobs căută doi Patiseri și un Brutar. Responsabilități: - executarea de aluaturi conform rețetei de producție; - adaugarea ingredientelor în malaxor și verificarea consistenței aluatului; modelarea, dospirea (în dospitor), coacere (în cuptoare electrice); - participare la curățarea echipamentului și a ustensilelor folosite în secția de brutărie (malaxoare, dospitoare, cuptoare, etc.); - executarea de aluaturi, umpluturi și alte produse de cofetărie; - producerea și aplicarea decoratiunilor pe produsele de cofetărie; - participarea la curățarea echipamentului și a ustensilelor folosite în secția de cofetărie; - monitorizarea calității produselor; - respectarea volumului de producție stabilit; - respectarea normelor de igienă; - respectarea normelor de producție; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.) - salariu motivant;

Cerinte

- experiență anterioară ca patiser/brutar; - persoană dornică să învețe și să să încerce lucruri noi; - se lucreaza exclusiv în ture de noapte(miercuri - duminică); - cunostințe de limbă engleză nivel conversațional; - permis de conducere categoria B;

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai