Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doi bucatari- barbati- cu experienta pentru a lucra in restaurantul unui hotel.Vor prepara meniul pentru micul dejun si cina, daca este necesar trebuie sa se adapteze la specificul local. Angajatorul ofera cazare si masa gratuite.Salariul net lunar este cuprins intre 900- 1000 euro.Program de lucru 9 ore zilnic, 6 zile/saptamana.Programul poate suferi modificari in functie de ultimul client.Cerinte esentiale: experienta pe post similar, adaptabilitate la meniul local, cunostinte de limba engleza sau greaca nivel conversational. Persoanele care indeplinesc cerintele si care doresc sa participe la program sunt rugate sa trimita aplicatiile inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, insotit de foto color corp intreg.

Cerinte

Cerinte esentiale obligatorii: - experienta in domeniul postului de minim 2-3 ani; - cunostinte de limba engleza sau greaca nivel de baza - capacitatea de se adapta la specificul bucatariei locale si la cerintele angajatorului - disponibilitate de a se prezenta la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea cerintelor privind participarea la program primite de la recrutor

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja