Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatia: Marea Britanie Locurile de munca : Hoteluri de 3*-5 *, Restaurante si Pub-uri Pozitii : Chef de Partie si Sous Chef Oferta de munca: • Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire • Perioada de proba este de 3 luni • Salariul Chef de partie : intre £14,000 - £18,000 lire sterline pe an Sous Chef : intre £18,000 - £25,000 lire sterline pe an • Se lucreaza minimum 37.5 ore • Beneficiati de Asigurarile Sociale • Acces la Asigurarile medicale din sistemul public • Cazare asigurata de angajator contra cost in jur de 40 lire sterline pe saptamana • Ore suplimentare disponibile • Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 28 de zile (5,6 saptamani)

Cerinte

Conditii de recrutare: Experienta pe pozitiile : Chef de partie-minimum 3 ani Sous Chef –minimum 5 ani • Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja