Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un Bucatar pentru un lant de restaurante cu renume din Bruxelles, Belgia. Responsabilitatile acestuia vor fi: -pregatirea mancarii in conformitate cu retetele restaurantului; -calcularea cantitatiilor necesare de materiale specifice pentru restaurant; -comandarea, testarea si receptia ingredientelor alimentare; -comenzile clientilor de la ospatar si se asigura de realizarea preparatelor pentru acestia; -asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare. Beneficii: -salarizare atractiva: 1600 euro brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -sansa de a lucra intr-un lant de restaurante de renume din Belgia.

Cerinte

-diploma de calificare in domeniu; -experienta minim 5 ani pe o pozitie similara; -cunoasterea limbii franceze sau engleze la nivel mediu- avansat; -creativitate in gastronomie; -persoana dinamica, usor adaptabila, creativa; -seriozitate si profesionalism. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja