Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Hotel de 3 stele, zona Baneasa angajeaza bucatar fara experienta sau la nivel incepator. Contract de munca perioada nedeterminata, program de lucru full time Principalele responsabilitati ale viitorului coleg sunt: Supraveghează și controlează procesul tehnologic de fabricație și respectarea retetarului; Organizează operațiunile specifice zonei de bucătărie; Conduce corect gestiunea compartimentului bucătărie și colaborează cu celelalte compartimente; Participă la întocmirea și conceperea meniului, cu idei și opinii personale asupra rețetelor; Se asigură că standardele sunt menținute conform regulamentelor interioare și a legislației în vigoare;

Cerinte

Cunoștințe de tehnici culinare, procese tehnologice;Disponibilitate la program de lucru în ture. Aptitudini cautate: Abilități de organizare, orientare către rezultate; Inițiativă și flexibilitate, creativitate și simț practic în derularea activității; Foarte bune abilități de comunicare si relaționare cu oameni, lucru în echipă; Personalitate deschisă, puternică, valori stabile; Proactiv, capabil să găsească soluții; Creativ, cu inițiativă, optimist. Beneficiile pe care le oferim: pachet salarial atractiv corelat cu performanta;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai