Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

• Pregatirea meniului zilnic, respectand indicatiile scrise, lasate de superior (bucatarul sef si/sau Unit Managerul cantinei). • Folosirea materiei prime, auxiliare care sa corespunda calitativ, conforma cu normele igienico-sanitare. • Folosirea optima a fiecarui produs (materie prima,auxiliara) astfel incat sa respecte food-costul la o calitate a produsului finit corespunzatoare. • Verificarea fiecarui produs finit din punct de vedere calitativ inainte de predarea lui inspre servire/livrare. • Servirea clientilor la linie in functie de cerintele din locatie. Oferta (bonusuri, beneficii) • Pachet salarial atractiv. • Masa inclusa. • Tichete de masa. • Mediu de lucru tanar si dinamic • Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania. • Posibilitati de dezvoltare a carierei.

Cerinte

• Diploma de calificare bucatar. • Experienta pe o pozitie similara de min. 6 luni • Persoana organizata • Abilitati de comunicare,colaborare. • Spirit de echipa

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai