Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Partenerul nostru din Cipru va sustine interviuri in perioada 13- 21 februarie in Bucuresti in vederea gasirii candidatilor potriviti pentru sezonul 2017! Plecare va fi la sfarsitul lunii martie 2017. Sezonul dureaza pana in octombrie! Pentru postul de bucatar, sunt urmatoarele conditii: - cazarea este asigurata de catre angajator gratuit; - se ofera 3 mese/zi gratuit; - contractele de munca se semneaza pe o perioada de 7 luni (aprilie - octombrie); - salariul oferit de inceput este de 800 euro / luna negociabil, in functie de experienta - Transportul este suportat de catre candidat; Locatia: Cipru/Pissouri Alte posturi disponibile: barmani/ospatari , cameriste.

Cerinte

Candidatii trebuie sa fie vorbitori de limba engleza la nivel avansat si trebuie sa aiba cel putin 3 ani experienta intr-un post similar. Nu se percep TAXE sau COMISIOANE!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai