Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam BUCATAR pentru un restaurant din Insula Rhodos. Salariu de 1000-1200 Euro/luna, Grecia La acest program se aplica oferta: "Plec acum, platesc dupa primul castig." Agentia noastra selecteaza BUCATAR pentru a lucra in cadrul unui restaurant a la carte cu specific englezesc din Insula Rhodos, Grecia. Salariu cuprins intre 1000-1200 EURO/luna. Responsabilitati: Principalele responsabilitati: - pregateste preparatele din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare; - monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor; - pastrarea in bune conditii a ustensilelor si aparaturii; - respectarea normelor de igiena si securitate a muncii. Beneficiile acestei oferte de munca: - salarizare cuprinsa intre 1000-1200 Euro/luna; - cazarea si masa GRATUITE; - plecare urgenta.

Cerinte

Persoanele selectate trebuie sa: - Cunoasca limba engleza la nivel mediu/bun. - Aiba experienta in domeniu. - Aiba o personalitate placuta, calma, optimista, sa fie rezistente la stres si responsabile.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja