Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Descrierea jobului Oferta (bonusuri, beneficii): - Full-time, sezon permanent, restaurante de top - Semnarea contractului de munca in conditii legale, conform legislatiei in vigoare - Posibilitate de promovare in cadrul organizatiei - Salariu motivant - Masa personal - Transport asigurat dupa ora 22 - Bonusuri motivationale Descrierea companiei Our company is one of the top privately-held culinary and refreshments service providers in Romania. Being a leading player in the national hospitality industry, we are a growing company operating thriving concepts.

Cerinte

BUCATAR/BUCATAREASA - - Minimum 2 ani experienta ca Bucatar/Bucatareasa; - Experienta internationala reprezinta un avantaj; - Diploma/ certificate de calificare pentru functia de Bucatar/Bucatareasa si curs igiena; - Cunostinte minime/medii de limba engleza; - Persoana flexibila, dinamica si responsabila.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane