Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza bucatari cu experienta! Nu percepem comision! Oferta: Orasul: Cluj-Napoca Salarizare: 1500 lei net/luna, -Veti primi masa gratuita, -Veti avea un program de 8 ore , program: 07:00-15:30 (pauza de masa nu este inclusa in program). Atributiile principale ale postului sunt: -Prepara si serveste masa elevilor si angajatilor -Pregateste mancarurile din retetarul scolii in conformitate cu standardele in vigoare -Monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor -Asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare. -Raspunde pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora; -Pastreaza in bune conditii a ustensilele si aparatura; -Respecta normele de igiena si securitate a muncii; -Utilizeaza resursele existente, exclusiv in interesul firmei.

Cerinte

Cerintele angajatorului sunt urmatoarele: - Studii medii - Diploma de specialitate - Experienta minim 1 an in domeniu - Capacitate de a comunica eficient - Capacitate de a lucra in echipa - Adaptabilitate

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja