Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza bucatar pentru un hotel din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Oferta: Salarizare: se va negocia in urma interviului cu angajatorul Program de lucru: full time, se lucreaza 1 zi cu 1 zi libera Sarcini: -pregateste mancarurile din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare; - monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor; - participa cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare; - raspundere pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora; -pastrarea in bune conditii a ustensilelor si aparaturii; -respectarea normelor de igiena si securitate a muncii; -utilizarea resurselor existente, exclusiv in interesul firmei.

Cerinte

-Experienta de minim 2 ani ca si bucatar -Varsta de minim 30 de ani -studii medii -diploma de calificare in domeniu -capabilitatea sa pregateasca produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantului

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai