Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Doriti sa lucrati in Marea Britanie ca bucatar practicand meseria dvs. la cele mai inalte standarde? Fronterra Recruitment va ofera doua posturi de bucatar (chef de partie) in restaurantul unuia dintre cele mai frumoase hoteluri de pe malul Canalului Englez din orasul Sidmouth (Devon). Oferta include: Contract de munca full time pe perioada nedeterminata 24 500 lire salariul brut / an echivalentul a 1660 lire net/luna) +tips Cazarea 174 lire/luna (utilitati incluse) Mesele asigurate in timpul programului Program de lucrure/luna cu 1-2 zile libere pe zi; se lucreaza in ture de 8-9 ore/zi 27 zile de concediu anual Asigurare sanatate si pensie Angajatorul va va ajuta in deschiderea contului bancar si obtinerea National Insurance Number (NINo) NU SE PERCEPE COMISION!!!

Cerinte

Cerinte: minim 2 ani experienta in hotel/restaurant de minim 3 stele limba engleza nivel conversational persoana serioasa, fara cazier judiciar Asteptam cu interes CVul dvs.!

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai