Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam un bucatar cu experienta in bucataria italiana, mediteraneana si internationala pentru a lucra intr-un restaurant italian din Viborg, Danemarca. Oferta : - contract pe perioada nedeterminata; - masa asigurata de angajator; - cazarea gratuita in prima luna, apoi contracost (maximum 350 euro cu utilitatile incluse); - transportul decontat de angajator; - salariu lunar brut 2000 euro in primele 6 luni, ulterior creste progresiv.

Cerinte

- experienta in bucataria internationala, italiana si mediteraneana; - bucatarie cu bufet cald si rece; - experienta in pizzerie, cuptor electric; - cunostinte de igiena alimentara; - rigurozitate in aplicarea regulilor de igiena in alimentatia publica; - pasiune pentru bucatarie; - imaginatie culinara, agilitate in distingerea gusturilor si a mirosurilor; - atitudine orientata catre client – politete, abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila; - este preferabila cunoasterea limbii engleze, daneze sau italiane; - disponibilitate pe termen lung.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja