Detalii loc de munca - Vase de croaziera

Descrierea jobului - Vase de croaziera

SESIUNE INTERVIURI ANGAJARE - VASE DE CROAZIERA PE RAURI - SEZONUL 2018 ( 6.12.2017 - HOTEL OXFORD ) RECRUTAM PERSONAL PENTRU NAVE DE CROAZIERA PE RIN SI PE DUNARE - SEZONUL 2018 ! CEI INTERESATI POT TRIMITE CV-URILE IN LIMBA ENGLEZA CU POZA LA ADRESA DE E-MAIL sau ne pot contacta telefonic pentru interviuri la sediul nostru : - BUCATARI/ AJUTORI IN BUCATARIE - OSPATARI - CABIN STEWARD/CABIN STEVARDESS - AJUTOR IN BUCATARIE - HAIRSTYLIST/housekeeper Se cere: - experienta in domeniul hotelier / restaurant - limba engleza la nivel mediu spre avansat - varsta minima 22 de ani. Se ofera: - salariu atractiv + TIPS - transport asigurat de companie -asigurare de sanatate - cursurile IMO nu sunt necesare - Perioada contractuala - 9 LUNI ( la 3 luni 3 saptamani saptamani acasa) Pentru mai milte detalii nu ezitati sa ne contactati.

Cerinte

Candidatii trebuie sa vorbeasca Limba Engleza la nivel conversational, experienta in domeniu minim 1 an, seriozitate la locul de munca Aspect ingrijit Nu se percep comisioane .

20 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai