Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC.YSIIEA.SRL cauta o persoana de sex feminin cu experienta in bucatarie pentru a se alatura unei echipe casnice la o familie (cuplu matur) din Marea Britanie. Cautam o persoana joviala pe post de bucatar care sa insoteasca familia si sa gateasca pentru aceasta, in calatoriile lor in Franta, Irlanda si Marea Britanie. In mod normal veti petrece cateva luni in Irlanda, vara in Franta si cateva luni in Marea Britanie. Cazarea este gratuita, oferita de familie, veti locui la casa cu inca doi angajati, fiecare avand camera lui. Baia si bucataria sunt la comun. Calatoriile intre Irlanda, Franta si Marea Britanie sunt platite de catre angajatori. Ca si principale responsabilitati va trebui sa gatiti micul dejun, pranzul si cina in fiecare zi dupa retete primite de la familie, veti beneficia de instructaj la inceputul muncii. De asemenea va trebui sa ajutati si la alte activitati casnice precum cumparaturi, calcat, curatenie. Se ofera: -contract pe perioada de 1 an cu posibilitate de reinnoire -salar brut de 14.400 lire pe an (aprox. 1200 lire pe luna) -bonus de aniversare la 1 an de 1350 lire -cazare gratuita in Marea Britanie, Irlanda si Franta incluzand apa, electricitate, internet -folosirea masinii companiei si a piscinei -o calatorie gratuita catre Romania in fiecare an pentru concediu

Cerinte

-permis de conducere fara antecedente penale -experienta ca si bucatar -limba engleza la nivel mediu-avansat -personalitate joviala -referinte din partea fostilor angajatori

3 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai