Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Ysiiea Srl., agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate, recruteaza pentru parteneri nostri, hoteluri de 3, 4 stele si pensiuni din Marea Britanie, bucatari si bucatari sefi cu experienta. Responsabilitati: - organizeaza activitatea personalului ; responsabil de preluarea produselor prime de la furnizori - prepararea unei game largi de feluri de mancare traditionale si moderne; schimbarea meniurilor Avantaje: - Salariu: 14.000- 30.000 lire pe an - Cazare asigurata contra cost - La aceasta oferta de munca nu se percepe comision

Cerinte

Scoala de bucătari, cursuri de specializare, cunoşterea proceselor tehnologice de preparare a alimentelor, cunoaşterea sortimentelor de alimente,cunoaşterea noilor tendinţe în gastronomie, cunoştinţe de gastronomie internaţională, imaginaţie, creativitate, afinitate pentru arta culinară, simţul ordinii şi curăţeniei, responsabilitate, autoritate, spirit de organizare, experienţă în postul de bucătar-şef;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja