Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Descrierea postului: · Munca pe postul de bucatar in cantina firmei. · Gatirea meselor aprox. 30 – 40 in fiecare zi (mic dejun, pranz). · Stabilirea meniului si planificarea cumparaturilor. · Spalarea si curatarea bucatariei. · Mentinerea ordinii la locul de munca. Va oferim: · Salariu lunar: 1800 euro brut + ore suplimentare 20%. · Angajare pe baza de contract german. · Garantat 40 ore de munca pe saptamana (in cazul in care e nevoie sambata si uneori duminica). · Ajutor in gasirea cazarii. · Imbracaminte și echipamente de munca.

Cerinte

Cerinte: · Experienta de minimum 2 ani de munca pe postul de bucatar. · Cunostinte la nivel comunicativ de limba germana – conditie esentiala. · Educatie in profesia de bucatar. · Permis de conducere categoria B. · Masina personala este un atuu. · Rezistenta, angajament si independenta. · Atentie divizata.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai