Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza bucatareasa pentru circ din Franta, persoana responsabila, dispusa sa lucreze in urmatoarele conditii; - durata contractului: pana la finele sezonului de spectacole(noiembrie 2014) -contract semnat in tara( va fi angajata doar persoana corespunzatoare cerintelor comunicate de conducerea circului) -cazare si masa gratuite -salariu saptamanal 150 euro net. Atributii: va gati pentru un numar de 10-12 persoane, de doua ori pe zi; va efectua curatenie la shop-ul circului. Nu va lucra in regim de program fix. Daca exista persoane interesate, le rugam sa aplice cu CV inclusiv la adresa de e-mai a firmei noastre.Oferim si solicitam maxima seriozitate!

Cerinte

Cerinte minimale pentru ocuparea postului: - cunostinte de bucatarie -eficienta si rapiditate -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit si conditii de stress -maxima seriozitate si responsabilitate( aceasta include si constientizarea faptului ca nu este agreata parasirea intempestiva a postului.Am afisat conditiile de lucru astfel incat doar personele realmente interesate sa fie recrutate) -cunostinte elementare de limba franceza/engleza -stare foarte buna de sanatate

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja