Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment recruteaza doamne cu experienta in bucatarie(nu este necesara calificarea) pentru parc distractii in Norvegia! Se solicta cunostinte de limba engleza la nivel mediu sau avansat. Se ofera cazare si masa gratuit! Sunt asigurate 3 mese din partea angajatorului. Salarizarea este de 800 euro net/luna. Atributiile postului: - prepararea meniului zilnic pentru angajatii firmei - achizitionarea alimentelor necesare prepararii meniului; Veti calatori pe teritoriul Norvegiei pentru diferite festivaluri si programe! Costuri: - transportul pana la destinatie! NU EXISTA TAXE ASCUNSE! NU SE PERCEPE COMISION!

Cerinte

Limba engleza la nivel conversational este un criteriu obligatoriu. Experienta in domeniul bucatariei. Se accepta doamne cu varste cuprinse intre 20 si 50 de ani. NU EXISTA TAXE ASCUNSE! NU SE PERCEPE COMISION!

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja