Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti pasionat de bucatarie si va doriti un loc de munca intr-un restaurant cu renume international? Va oferim cea mai buna oferta. Suntem in cautarea celor mai buni 2 Bucatari, ce vor lucra in cea mai frumoasa regiune turistica din Franta. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1700 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Candidatii au masa asigurata in cadrul restaurantului. Fiind o statiune turistica, beneficiati de un peisaj deosebit.

Cerinte

Experienta si calificarea in bucatarie sunt principalele criterii de selectie. Cunostintele de limba franceza la nivel mediu sunt esentiale. Puteti avea un avantaj daca stiti sa gatiti clatite ca fel principal. Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele calitati: -o atentie sporita asupra detaliilor; -ingeniozitate; -capacitatea de a face mai multe lucruri simultan; -spirit de echipa; -devotament pentru calitate.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja