Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam, pentru plecare imediata la post, bucatari pentru restaurantele din incinta unor hoteluri din Austria. Se ofera contract incheiat pentru o perioada initiala de 3 luni, cu posibilitatea prelungirii acestuia, in functie de abilitatile candidatului.Atributii: vor prepara meniurile specifice localului, vor executa orice alte sarcini primite de la sefii ierarhici. Pentru munca prestata salariatii vor primi o remuneratie lunara bruta cuprinsa intre 1000 si 1400 euro.Angajatorii asigura cazare contra cost, platesc contributiile pentru asigurarile medicale si sociale.Nu se asigura gratuit masa si transportul via Romania-Austria.Cerintele angajatorului: experienta profesionala de minim doi ani, cunostinte de limba germana nivel mediu, seriozitate, disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit. Candidatii care indeplinesc cerintele si sunt interesati de oferta sunt rugati sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV in limba romana si germana, insotita de foto color corp intreg.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - seriozitate - disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit - cunostinte de limba germana nivel mediu - experienta pe post similar minim doi ani - disponibilitate de a se prezenta la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea in scris a conditiilor ofertei primite de la recrutor Candidatii care nu indeplinesc cerintele nu vor fi contactati.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja