Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 2 bucatari creativi si pasionati de arta culinara. Cunosti bucataria irlandeza ? Iti oferim sansa de a-ti dezvolta o cariera in domeniu. Atributiile tale in calitate de bucatar sunt: - coordonarea activitatilor specifice bucatariei; - preluarea comenzilor de la clienti prin intermediul personalului de deservire si asigurarea realizarii corecte a preparatelor comandate; - pregatirea preparatelor in conformitate cu retetele restaurantului; - calcularea cantitatilor necesare de materiale specifice restaurantului; - asigurarea implementarii si mentinerii standardelor de pastrare si depozitare a produselor alimentare cu respectarea normelor in vigoare. Beneficii - salarizare bruta de 2500 euro/luna; - transport asigurat cu avionul ; - cazare asigurata in primele 2 saptamani; - training garantat de catre angajator si posibilitatea promovarii profesionale; - o masa gratuita in timpul programului de lucru ; - contract pe perioada nedeterminata ; - oportunitatea de a lucra intr-un lant de restaurante de renume din Irlanda.

Cerinte

- diploma de calificare in domeniu; - minim 2 ani experienta pe o pozitie similara; - cunostinte de limba engleza la nivel conversational; - creativitate in gastronomie; - persoana dinamica, pasionata de gatit ; - seriozitate si profesionalism.

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja