Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza BUCATARI pentru Hoteluri din Anglia Oferta salariala: Salariul se va negocia in urma interviului cu angajatorul -Se lucreaza 40 de ore pe saptamana -Cazarea este asigurata de angajator contra-cost. Costul chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din salariu. Descriere: -Sa lucrati la un standard ridicat de munca, conform cerintelor Hotelului -Sa preparati, gatiti si serviti mancarea, sa va asigurati ca standardele convenite pentru prepararea si servirea mancarii sunt indeplinite -Ajutati la indeplinirea obiectivelor -Sa efectuati procedurile zilnice si saptamanale, inclusiv controale de temperatura, etichetarea si depozitarea produselor alimentare -Sa eliminati orice pericol sau defect a echipamentelor folosite in bucatarie pentru a lucra in siguranta. Sa anuntati bucatarul sef de problemele aparute -Sa mentineti standardele ridicate de igiena personala, uniforma curata -Sa ajutati si sa indrumati orice ajutor de bucatar care va lucra cu dumneavoastra -Este foarte important sa fiti o persoana punctuala -Sa puteti sa planificati un meniu -Sa lucrati conform cerintelor si politicii Hotelului

Cerinte

Candidatii care doresc sa aplice pentru aceasta oferta trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -Limba Engleza la nivel conversational -Experienta in domeniu -Seriozitate, punctualitate

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

12 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja