Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Restaurante de top din ANGLIA cauta Bucatari, Ajutor de Bucatari si Sefi Bucatari cu o minima experienta. Beneficii: - contract pe o perioada de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. - 1.500 – 1.700 GBP/ luna (pentru minim 40 ore/ saptamana). - ore suplimentare platite cu 8,45GBP/ora (se pot lucra pana la 70 ore/ saptamana in perioadele aglomerate). - bacsis saptamanal. - mese gratuite oferite de angajator. - sistem de dezvoltare a carierei, formare continua si plan de cariera. Cerinte: - barbati si femei. - cu/fara calificare. - experienta minima. - limba engleza la nivel mediu sau bun. - sa dea o atentie deosebita detaliilor in ceea ce priveste serviciul produselor alimentare (calitate, marimea portiilor, consistenta).

Cerinte

10 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja