Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Oferim bucatarilor pasionati, dornici de afirmare si de a-si face o cariera in Marea Britanie, oportunitatea de a lucra in lanturi de restaurante, fara a plati nici un fel de comision sau taxa! Daca preferati contracte sezoniere, avem oferte in Cipru. Cautam: - Bucatar (Chef de partie) cu peste 3 ani experienta in bucatarie - Bucatar sef de schimb (jr. sous chef) - minim 2 ani experienta ca sous chef, Oferta Anglia: - salarizare 7.50 - 8.50 lire/ora, in functie de experienta - contract legal de munca pe minim un an - asigurare medicala si sociala, incluse - 4 saptamani de concediu platit, dupa 12 luni de lucru - cazare contra cost oferita de catre companie sau cazare gratuita pentru 10 zile + ajutor pentru gasirea unei cazari ulterior, Oferta Cipru: - salarizari pana in 1500 euro/luna, - cazare gratuita - decontarea biletului de avion. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Nici inainte de plecare si nici ulterior. Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

Cerinte

- Bucatar sef de schimb (jr. sous chef) - peste 7 ani experienta ca bucatar, minim 2 ani ca sous chef - Bucatar (Chef de partie) cu peste 3 ani experienta in bucatarie - Commis chef, 1 an experienta - diploma bucatar - limba engleza la nivel mediu obligatoriu

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai