Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta urgent bucatari si ajutor de bucatari pentru a lucra intr-un hotel important din Cipru. Fara TAXE sau comisioane!!!!! - plecare la max 15 martie 2015; - data de start - inceputul lunii aprilie 2015; - transportul va fi platit de catre candidat, Salariul se va stabili in momentul interviului cu angajatorul. Beneficii: - cazarea este asigurata de catre angajator gratuit; - se ofera 3 mese/zi gratuit; - contractele de munca se semneaza pe o perioada de 7 luni (aprilie - octombrie); - salariul negociabil. Responsabilitati: Experienta buna in domeniul culinar (de preferat si recomandari); Respectarea indicatiilor/sarcinilor sefului ierarhic. Limba engleza la un nivel mediu-conversational Locatia: Cipru/Larnaca

Cerinte

Cerinte - experienta pe un post similar; - cunostiinte bune de limba engleza (nivel conversational); - seriozitate si profesionalism la locul de munca.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja