Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie selectie si plasare recrutam bucatari, cu experienta, cunoscatori de limba engleza, pentru a lucra in Cipru. Salariu cuprins intre 800 si 1000 EURO net, cu cazare si 3 mese pe zi asigurate de catre angajator, program de 8-10 ore pe zi, 6 zile pe saptamana. RESPONSABILITATI: - coordonarea ajutorilor-bucatari; - participa cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare; - preia comenzile clientilor de la ospatar si se asigura de realizarea preparatelor pentru acestia; - asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare.

Cerinte

- cunostinte de limba engleza (nivel mediu) - experienta ca si bucatar (experienta in bucataria mediteraneana constituie avantaj) - posibilitatea achitarii drumului pana la destinatie - acte necesare: documente care dovedesc calificarea de bucatar, carte de identitate/pasaport, cazier judiciar

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja