Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Compania germană Medialjob cu sediul in orașul Essen Germania preselectează candidații ideali dornici de un loc de muncă pe termen nelimitat în Germania. 1/ Aveți un contract de muncă tarifat conform tarifului german pe termen nelimitat cu o perioadă de probă de 3 luni. Contractul de muncă direct la angajatorul german. 2/ Salariile expuse în funcție de gradul de calificare. Bucătari începatori 1.890,00 Euro brut Limba germană min A1 Chef de partie 2.270,00 Euro brut Limba germană min A2 Sous chef 2.580,00 Euro brut Limba germană min B1 Bucatar sef 3.260,00 Euro brut Limba germană min B2 3/ Aveți un suport gratuit de integrare din partea noastră. CV-ul dvs. insotit de o poza tip buletin, va rugam sa le depuneti la adresa de E-Mail alaturata sau direct aici pe site. Așteptăm vești de la tine Team Medialjob Alfredstr. 98

Cerinte

CERINȚE PENTRU POSTURILE DE BUCATARI: •diploma de calificare in domeniu si experienta in domeniu •capacitate de a pregati produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantului •imaginatie culinara. •cunoasterea limbii germane în funcție de postul afișat mai sus

15 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai