Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Restaurante de renume de pe tot teritoriul Angliei angajeaza bucatari, ajutori de bucatari ( Comis Chef, Demi Chef de Partie, Chef de Partie), pentru diverse companii / restaurante din Marea Britanie (ANGLIA). Acest program ofera candidatilor sansa urmarii unei cariere in domeniul culinar, si posibilitatea de a avea castiguri substantiale si pachete de stimulare foarte atractive.

Cerinte

- Se cere limba engleza la un nivel cel putin mediu; - Se accepta atat barbati cat si femei; - Este necesara experienta de minim 3 luni in domeniu; - Disciplina si atentie in serviciile oferite clientilor, in principiu se pune accent pe calitatea muncii depuse; - NU se cere detinerea unui carnet de conducere. BENEFICII: - Intre 6.50 - 8.42 GBP/ora si se stabileste in urma interviului si a semnarii contractului de munca; - Castiguri foarte bune intre 1500 – 1700 GBP/luna (pentru minim 40 ore/saptamana) + ore suplimentare platite (se pot lucra pana la 70 ore/saptamana in perioadele aglomerate); - Asigurare de sanatate si asigurari sociale, platite de catre angajator; - CAZAREA este asigurata de angajator pe cheltuiala angajatului; - MASA este oferita GRATUIT in timpul orelor de program; - Transportul local il suporta candidatul; - PLECARI RAPIDE! COSTURI: - Tarif de inscriere si procesare dosar: 360 lei - se achita la semnarea contractului de mediere. - Tariful de mediere, stabilit pentru acest program: In functie de momentul pe care candidatul il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos: • VARIANTA 1: 375 Lire Sterline – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. • VARIANTA 2: 450 Lire Sterline - Daca se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara. • VARIANTA 3: 600 Lire Sterline - Daca se plateste in maxim 5 zile lucratoare de la data primirii primului salariu. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja