Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam bucatari (head chef si chef de partie) pentru hoteluri si restaurante din Marea Britanie. Angajatorii ofera salarii cuprinse intre 17.000 lire si 25.000 lire/AN, BRUT (Salariul exact se va stabili in urma interviului, in functie de pozitia pe care merge) Interviurile se vor desfasura pe skype, in limba engleza. Candidatii vor discuta si negocia detaliile cu angajatorul. • Programul de lucru: 8 ore/zi , 6 zile/saptamana. Orele suplimentare se platesc. • Cazarea este asigurata de angajator gratuit sau contra-cost (30-70 lire/saptamana) – depinde de interviu • Masa asigurata gratuit in timpul serviciului • Contractele de munca se semneaza pe perioada de 12 luni, cu posibilitate de prelungire pe o perioada similara. • Data de start: Imediat, dupa acceptarea la interviu • Locatia: UK, in diferite orase

Cerinte

• candidatii trebuie sa fie vorbitori de limba engleza la nivel cel putin conversational, de preferinta avansat; • candidatii trebuie sa aiba cel putin 3 ani experienta pe un post similar; • Nu exista limita de varsta.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

99 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja