Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam bucatari (head chef, sous chef, chef de partie, commis chef/Demi Chef) pentru hoteluri si restaurante din Marea Britanie. Angajatorii ofera salarii cuprinse intre 17.000 lire si 25.000 lire/AN, BRUT (Salariul exact se va stabili in urma interviului, in functie de pozitia pe care merge) • Programul de lucru: 8 ore/zi , 6 zile/saptamana. Orele suplimentare se platesc. • Cazarea este asigurata de angajator gratuit sau contra-cost (30-70 lire/saptamana) – depinde de interviu • Masa asigurata gratuit in timpul serviciului • Contractele de munca se semneaza pe perioada de 12 luni, cu posibilitate de prelungire pe o perioada similara. • Data de start: Imediat, dupa acceptarea la interviu • Locatia: UK, in diferite orase

Cerinte

• candidatii trebuie sa fie vorbitori de limba engleza la nivel cel putin conversational; • candidatii trebuie sa aiba cel putin 3 ani experienta intr-un post similar; • Nu exista limita de varsta.

100 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja