Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urmatoarele categorii de personal, pentru a lucra in restaurante ale unor hoteluri de 3 si 4 stele din Marea Britanie: - chef de partie - head chef - demi/CDP - demi chef - commis chef - sous chef Se asigura contract pentru perioada nedeterminata, cazare(contra cost, masa inclusa), salariu anual intre 13217 GBP si 26500 GBP, in functie de experienta si postul repartizat. Experienta de lucru in domeniul ales este obligatorie, de asemenea este necesara o buna cunoastere a limbii engleze(nivel mediu/avansat). Aplicantii trebuie sa aiba cunostinte de bucatarie internationala si sa poata crea meniuri. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia(CV in limba engleza insotit de fotografii color-inclusiv meniuri) pe adresa de e-mail a firmei noastre. Selectia se realizeaza de angajator si include un interviu in limba engleza.

Cerinte

- persoane cu experienta in domeniul bucatariei internationale, - capacitate de a realiza meniurile in timpul solicitat - rezistenta la stress - cunostinte de limba engleza nivel mediu-avansat - adaptabilitate la cerintele locului de munca - seriozitate

20 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja